RK73G1JTTD8200F
MFR.Part #
RK73G1JTTD8200F
JLCPCB Part #
C3943415
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS