RK73G1JTTD8062D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1JTTD8062D
JLCPCB Part #
C2581295
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS