RK73G1JTTD7501F
MFR.Part #
RK73G1JTTD7501F
JLCPCB Part #
C2580342
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS