RK73G1JTTD7323D
MFR.Part #
RK73G1JTTD7323D
JLCPCB Part #
C2581049
Description
-55℃~+155℃ 100mW 732kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS