RK73G1JTTD6982F
MFR.Part #
RK73G1JTTD6982F
JLCPCB Part #
C2579142
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS