RK73G1JTTD6810D
MFR.Part #
RK73G1JTTD6810D
JLCPCB Part #
C4245459
Description
-55℃~+155℃ 100mW 681Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS