RK73G1JTTD6651D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1JTTD6651D
JLCPCB Part #
C2580174
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS