RK73G1JTTD6342C
MFR.Part #
RK73G1JTTD6342C
JLCPCB Part #
C4201683
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS