RK73G1JTTD5762C
MFR.Part #
RK73G1JTTD5762C
JLCPCB Part #
C4149806
Description
-55℃~+155℃ 100mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS