RK73G1JTTD5623D
MFR.Part #
RK73G1JTTD5623D
JLCPCB Part #
C2579758
Description
-55℃~+155℃ 100mW 562kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS