RK73G1JTTD53R6D
MFR.Part #
RK73G1JTTD53R6D
JLCPCB Part #
C2579664
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS