RK73G1JTTD5363D
MFR.Part #
RK73G1JTTD5363D
JLCPCB Part #
C2579766
Description
-55℃~+155℃ 100mW 536kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS