RK73G1JTTD4642F
MFR.Part #
RK73G1JTTD4642F
JLCPCB Part #
C4168183
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS