RK73G1JTTD4642D
MFR.Part #
RK73G1JTTD4642D
JLCPCB Part #
C3912754
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS