RK73G1JTTD4022D
MFR.Part #
RK73G1JTTD4022D
JLCPCB Part #
C4040505
Description
-55℃~+155℃ 100mW 40.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS