RK73G1JTTD3833D
MFR.Part #
RK73G1JTTD3833D
JLCPCB Part #
C4062354
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS