RK73G1JTTD3832D
MFR.Part #
RK73G1JTTD3832D
JLCPCB Part #
C2580031
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS