RK73G1JTTD3831D
MFR.Part #
RK73G1JTTD3831D
JLCPCB Part #
C2580309
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.83kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS