RK73G1JTTD3830F
MFR.Part #
RK73G1JTTD3830F
JLCPCB Part #
C4116441
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS