RK73G1JTTD3603D
MFR.Part #
RK73G1JTTD3603D
JLCPCB Part #
C4228254
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS