RK73G1JTTD3601F
MFR.Part #
RK73G1JTTD3601F
JLCPCB Part #
C2580455
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS