RK73G1JTTD34R0D
MFR.Part #
RK73G1JTTD34R0D
JLCPCB Part #
C2579567
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS