RK73G1JTTD3303F
MFR.Part #
RK73G1JTTD3303F
JLCPCB Part #
C4241900
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS