RK73G1JTTD3163F
MFR.Part #
RK73G1JTTD3163F
JLCPCB Part #
C2579147
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS