RK73G1JTTD3160F
MFR.Part #
RK73G1JTTD3160F
JLCPCB Part #
C2579271
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS