RK73G1JTTD3010D
MFR.Part #
RK73G1JTTD3010D
JLCPCB Part #
C2579419
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS