RK73G1JTTD2702D
MFR.Part #
RK73G1JTTD2702D
JLCPCB Part #
C2582556
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS