RK73G1JTTD2700D
MFR.Part #
RK73G1JTTD2700D
JLCPCB Part #
C3928602
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS