RK73G1JTTD2613D
MFR.Part #
RK73G1JTTD2613D
JLCPCB Part #
C3995255
Description
-55℃~+155℃ 100mW 261kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS