RK73G1JTTD2370F
MFR.Part #
RK73G1JTTD2370F
JLCPCB Part #
C2578119
Description
-55℃~+155℃ 100mW 237Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS