RK73G1JTTD2202C
MFR.Part #
RK73G1JTTD2202C
JLCPCB Part #
C2581668
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS