RK73G1JTTD2151C
MFR.Part #
RK73G1JTTD2151C
JLCPCB Part #
C2580856
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.15kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS