RK73G1JTTD2101F
MFR.Part #
RK73G1JTTD2101F
JLCPCB Part #
C4193758
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS