RK73G1JTTD1740F
MFR.Part #
RK73G1JTTD1740F
JLCPCB Part #
C2578137
Description
-55℃~+155℃ 100mW 174Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS