RK73G1JTTD1622F
MFR.Part #
RK73G1JTTD1622F
JLCPCB Part #
C2579602
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS