RK73G1JTTD1581F
MFR.Part #
RK73G1JTTD1581F
JLCPCB Part #
C2577919
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS