RK73G1JTTD1272D
MFR.Part #
RK73G1JTTD1272D
JLCPCB Part #
C2580202
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS