RK73G1JTTD1133C
MFR.Part #
RK73G1JTTD1133C
JLCPCB Part #
C4188837
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS