RK73G1JTTD1072F
MFR.Part #
RK73G1JTTD1072F
JLCPCB Part #
C2580526
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS