RK73G1JTTD1052F
MFR.Part #
RK73G1JTTD1052F
JLCPCB Part #
C2580524
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS