RK73G1JTTD1001F
MFR.Part #
RK73G1JTTD1001F
JLCPCB Part #
C362179
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS