RK73G1JTTD1000D
MFR.Part #
RK73G1JTTD1000D
JLCPCB Part #
C2579555
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS