RK73G1JRTTD8872D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD8872D
JLCPCB Part #
C6270508
Description
-55℃~+155℃ 100mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS