RK73G1JRTTD7872C
MFR.Part #
RK73G1JRTTD7872C
JLCPCB Part #
C6270485
Description
-55℃~+155℃ 100mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS