RK73G1JRTTD6040D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1JRTTD6040D
JLCPCB Part #
C6388831
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS