RK73G1JRTTD5623D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD5623D
JLCPCB Part #
C7339921
Description
-55℃~+155℃ 100mW 562kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS