RK73G1JRTTD5233C
MFR.Part #
RK73G1JRTTD5233C
JLCPCB Part #
C6388792
Description
-55℃~+155℃ 100mW 523kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS