RK73G1JRTTD43R0F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD43R0F
JLCPCB Part #
C7050042
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS