RK73G1JRTTD4021D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD4021D
JLCPCB Part #
C7050028
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.02kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS