RK73G1JRTTD3832F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD3832F
JLCPCB Part #
C6648584
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS